O nas

Biuro Rachunkowe H&S Ewa Hilaruk, Małgorzata Staszewska s.c.  powstało na bazie ponad 19-letniego doświadczenia jego założycielek  w branży usług księgowych oraz podatków.


DSC_2122

Ewa Hilaruk

Ukończyła:

Ekonomia w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstwa – Uczelnia Warszawska im Marii Skłodowskiej-Curie

 Umiejętności i wiedzę z zakresu księgowości

 oraz rachunkowości nabyła ponad 12 letnim zatrudnieniem w biurze rachunkowym.

Zdobywała oraz uzupełniała kwalifikacje zawodowe licznymi szkoleniami i kursami z zakresu rachunkowości, podatków oraz prawa pracy.

W tym kilkuletnia praktyka w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz sporządzanie corocznych sprawozdań finansowych jednostek.

DSC_2119

Małgorzata Staszewska

Ukończyła :

Rachunkowość – Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa

Podatki i prawo podatkowe – Uniwersytet Warszawski

Pracę zawodową rozpoczęła w 1997 roku. Od samego początku związana była z księgowością i podatkami. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży usługowego prowadzenia księgowości .

Przepracowała ponad 10 lat w biurze rachunkowym gdzie poznała szeroką problematykę podatkową i księgową .

Ponad 8 lat nabywała wiedzę pracując  w Urzędzie Skarbowym. Tu zdobyła doświadczenie m.in. w zakresie kontroli podatkowej przedsiębiorców, zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych jak i spółek.


Wykształcenie, kreatywność, znajomość lokalnych uwarunkowań ekonomicznych, a przede wszystkim nabyte praktyczne  doświadczenie w segmencie usług rachunkowych oraz problematyki  związanej z kontrolą podatkową przeprowadzaną przez organy  podatkowe,  to nasze główne atuty warunkujące najwyższą jakość obsługi.

Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej  w PZU S.A., gwarantujące finansowe bezpieczeństwo każdej  firmy. Oferujemy rzetelną i kompleksową obsługę w zakresie  księgowości, podatków oraz kadr i płac  podmiotów  o zróżnicowanym profilu działalności.  Biuro Rachunkowe dysponuje fachowym  oprogramowaniem  księgowym oraz dostępem do aktualnej bazy wymaganych aktów  prawnych, co zapewnia przeprowadzenie rozliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.